مقالات

استند تاتو و کاربردهای آن

استند تاتو

استند تاتو یکی از لوازم پرکاربرد در حین اجرای تاتو و آرایش دائم و ریموو تاتو است. انواع استند تاتو کمک زیادی به پیگمنتر در حین اجرای کار می‌کند. در واقع با استفاده از استند نگهدارنده لوازم تتو می‌توان ابزارهای مورد استفاده در حین کار را بر روی آن قرار داد. به عنوان مثال ظرف انگشتری رنگ تاتو برای استفاده از رنگ تاتو و مواد ریموو تاتو کاربرد دارد. اما زمانی که کار پیگمنتر با انگشتری رنگ تاتو تمام شد، باید این محصول روی میز گذاشته شود که ممکن است ظرف بیفتد و خرابی‌های زیادی به بار آورد. در اینجا استند تتو به کمک پیگمنتر می‌آید که در ادامه این مطلب از وب سایت مهسا جلیلی قصد داریم به توضیحات بیشتری درباره آرم رست تاتو بپردازیم.

کاربردهای آرم رست تاتو چیست؟

استند تتو کاربردهای متنوعی دارد که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره کرده‌ایم:

نگهداری ظرف ریموور تاتو

ظرف ریموور تاتو در زمان اجرای پاک کردن انواع تاتو کاربرد فراوانی دارد. از این ظرف برای مصرف کمتر ریموور استفاده می‌شود. اگر پیگمنتر این ظرف را بر روی میز خود بگذارد ممکن است این ظرف بیفتد. به همین دلیل یکی از کاربردهای فوق العاده استند تاتو، این است که از افتادن این ظرف جلوگیری به عمل می‌آورد.

نگهداری دستگاه تاتو

در حین اجرای کار باید یک وسیله باشد که قلم دستگاه تاتو را نگهداری کند. استند تاتو یکی از وسیله‌های بسیار کاربرد برای این کار است که برای نگهداری انواع دستگاه تاتو مناسب است.

مزیت استفاده از استند سیلیکونی تاتو چیست؟

با استفاده از هولدر تاتو نه تنها پرستیژ کاری پیگمنتر حفظ می‌شود، بلکه از افتادن و آلودگی دستگاه و سوزن تاتو جلوگیری می‌شود. یکی از نکات مهم در زمان اجرای تتو، رعایت بهداشت است. با استفاده از هولدر تاتو رعایت بهداشت به خوبی انجام می‌شود و هیچ یک از وسایل و ابزارهای کار کثیف نخواهند شد. یکی از مزیت‌های عالی این روش این است که می‌توانید تشتک رنگ را در کنار سایر وسایل تاتو بدون استرس بگذارید. همچنین به راحتی بعد از اتمام کار بدون کثیفی می‌توانید تشتک رنگ را بشویید و تمیز کنید.

ویژگی‌های آرم رست (استند تاتو دست)

استند تاتو دارای جنس سیلیکونی است و به دلیل این جنس بسیار نرم و قابل انعطاف پذیر است. هولدر سیلیکونی تاتو دارای مشخصات زیر می‌باشد:

  1. دارای رنگ بندی‌های متنوع
  2. قابلیت شستشو و استرلیزه شدن: انواع استند تاتو با انواع مواد پاک کننده مانند الکل و سارفوسیت پاک می‌شود.
  3. مناسب برای تمام دستگاه‌های تاتو، انواع قلم میکروبلیدینگ و انواع سوزنها و انگشتری رنگ تاتو
  4. نظم دهنده لوازم تتو
  5. دارای یک جای مخصوص برای نگهداری دستگاه پن و میکروپیگمنتیشن و یک جای مخصوص برای تشتک رنگ و سر سوزن تتو
  6. دارای کیفیت عالی
  7. طول عمر بالا و بسیار مقاوم
  8. بسیار سبک و قابل حمل : به راحتی می‌توانید ارم رست تاتو را به هرجایی که دوست دارید جابجا کنید.

قیمت استند تاتو سیلیکونی (هولدر دستگاه و تشتک رنگ)

استند تتو دارای کاربردهای گسترده‌ای است که جزو یکی از لوازم واجب برای هر پیگمنتر است. قیمت این محصول با توجه به تمامی کارایی‌ها و عملکردهای متنوعی که دارد بسیار عالی است. البته لازم است این موضوع را بدانید که استندهای تتو دارای جنس‌های متفاوتی هستند و به همین دلیل باتوجه به جنس آن ممکن است قیمت آن متفاوت باشد. جنس استند تتو و کیفیت آن از عواملی هستند که در قیمت هولدر تتو تاثیر گذار می‌باشند. به همین علت است که در فروشگاه‎های مختلف قیمت‌های متفاوتی را می‌بینید. اما به شما عزیزان توصیه می‌کنیم که اگر قصد خرید این محصول را دارید از فروشگاه‌های معتبر اقدام به خرید کنید. چراکه جنس نامرغوب لوازم تتو را به خوبی نگه نمیدارد