مقالات

تشتک رنگ تاتو و مزایای استفاده از آن

تشتک رنگ تاتو

تشتک رنگ تاتو یک ظرف پلاستیک محکم است که برای انواع تاتو و ریموو تاتو کاربرد دارد. از این ظرف به عنوان جای رنگ استفاده می‌شود. در واقع این ظرف علاوه بر نگهداری رنگ در زمان تاتو برای چسب اکستنشن مژه، پرایمر و ژل ریموور و…. نیز کاربرد دارد. تشتک رنگ آمیزی تاتو این امکان را به تاتو کار و پیگمنتر می‌دهد تا به راحتی از رنگ تاتو استفاده کند. این تشتک‌ها دارای لبه‌هایی هستند که مانع ریختن و آلودگی رنگ تاتو می‌شود. از این محصول به عنوان میکسر رنگ تاتو استفاده می‌شود. این ظرف به راحتی قابلیت شستشو و تمیزی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و خرید و مشخصات این ظرف کاربردی در ادامه این مطلب از مهسا جلیلی (مادر ریموو تاتو ایران)  با ما همراه باشید.

انواع تشتک رنگ

تشتک‌های رنگ تاتو در نوع‌های انگشتری و کاسه‌ای هستند. تشتک‌های انگشتری برای افرادی باتجربه و ماهر است. یک پیگمنتر یا تاتو کار حرفه‌ای از نوع انگشتری آن استفاده می‌کند. تشتک‌ پایه‌دار رنگ تاتو بدون نیاز به استند بر روی سطح قرار می‌گیرند.  به طور کلی انواع تشتک رنگ عبارتند از:

 • تشتک پایه دار رنگ تاتو
 • انگشتر رنگ تاتو
 • تشتک رنگ کاسه‌ای
 • تشتک انگشتی درب دار

مشخصات تشتک رنگ تاتو

این ظرف کوچک دارای مشخصات زیر است:

 • تشتک رنگ تاتو مخصوص نگهداری و ترکیب رنگ تاتو در زمان کار
 • دارای جنس پلاستیکی و یکبار مصرف است. از جنس پلاستیک بادوام و باکیفیت است.
 • در بسته‌بندی ۵۰ عددی به بازار عرضه می‌شود.
 • تشتک ناتو به رنگ سفید است.

خرید تشتک رنگ یا انگشتر رنگ تاتو و مزایای استفاده از آن

خرید این ظرف مزایای زیر را دارد و یکی از لوازم پرکاربرد در زمان تاتو بدن یا فیبروز ابرو و…. است.

 1. این تشتک سبب می‌شود تا تاتو با سرعت زیادتری انجام شود.
 2. خرید تشتک رنگ تاتو سبب افزایش ماندگاری رنگ تاتو می‌شود.
 3. زمانی که تاتو کار از این ظرف استفاده می‌کند، کار تاتو بدن و…. با تمرکز بیشتری انجام می‌شود.
 4. از جمله مزایای استفاده از آن این است که در بین لوازم تاتو حجم کوچک و کمی دارد. همچنین سنگینی زیادی ندارد و کارکرد آن بسیار راحت و کاربردی است.
 5. از دیگر مزایای استفاده از آن این است که تاتوکار آن را با اراده و مدیریت خود مورد استفاده قرار می‌دهد. بنابراین احتمال اینکه رنگ از داخل آن ریخته شود بسیار کم است.

از آنجایی که این تشتک رنگ آمیزی دارای حداکثر مقاومت، دقت و پایداری مورد نظر شما را دارد و برای تاتوی بدن و صورت، آرایش ابرو، خط چشم و لب استفاده می شود. برای استفاده فقط کافیست به مقدار لازم رنگ را داخل تشتک بریزید و هنگام کار سوزن را در تشتک بزنید. در واقع تشتک رنگ علاوه بر رنگ برای چسب اکستنشن مژه، پرایمر، ژل ریموور یا پیگمنت های آرایش دائم نیز کاربرد ویژه دارد.

قیمت تشتک رنگ تاتو

قیمت انی ظرف در مقایشه با کارایی و عملکرد آن و تعداد موجود آن در یک پک بسیار مناسب است. به طور معمول یک تاتو کار در زمان کار خود مثل انجام تاتو بدن و به ویژه تاتوهای رنگی باید از چندین تشتک استفاده کند. این تشتک‌ها بر روی پایه نگهدارنده استند یا مثل انگشتر در دست قرار می‌گیرند. این ظرف رنگ این امکان را به تاتو کار می‌دهد تا به راحتی از رنگ تاتو استفاده کند. از جمله عواملی که بر قیمت آن تاثیر گذار هستند این است که از این محصول برای ترکیب کردن رنگ‌های تاتو استفاده می‌شود. علاوه بر نگهداری حجم کمی از رنگ تاتو برای ژل ریموور هم کاربرد دارد.