ریموو تاتو ابرو با استفاده از بهترین مارک ریموور تاتو، بهترین و سریع ترین روش برای پاک کردن تاتو ابرو است. پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموور در مرکز تخصصی خانم مهسا جلیلی با مواد ریموور گلوری انجام می‌شود. خانم مهسا جلیلی گرند مستر برند گلوری و مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور تخصصی‌ترین مرکز و اولین مدرسه ریموو تاتو ایران را تاسیس نموده است.  استفاده از این روش برای پاک کردن تاتو بدون درد و دوران نقاهت است. لازم به ذکر است که قیمت ریموو ابرو با مواد نسبت به دیگر روش‌ها نیز بسیار مناسب تر است. اگر در جستجوی روشی برای ریموو دایم تاتو خود هستید کافیست به مرکز تخصصی ریموو تاتو خانم مهسا جلیلی مراجعه نمایید. ریموور یکی از روش‌های شیمیایی است. مواد ریموور ابرو به دو دسته تقسیم می‌شوند.

 1. اسیدهای ضعیف: این مواد به صورت غلیظ و ژله‌ای می‌باشند.
 2. اسیدهای قوی: مواد آبکی و مایع هستند.

ریموو تاتو ابرو با مواد بهترین روش ممکن

ریموو تاتو با مواد یکی از برترین و جدیدترین متدهای پاک کردن تاتو است. مواد ریموور تاتو برای پاک کردن انواع تتو و آرایش دائم صورت در تمامی نواحی از قبیل (ابرو، چشم، لب) کاربرد دارند. ما از ریموور گلوری، برترین ریموور جهان و تنها ریموور بدون آسیب و دوران نقاهت در ایران با مواد حاوی ویتامین سی، هیالورونیک اسید، کلاژن استفاده می‌نماییم. تا به صورت تضمینی بتوانیم بهترین خدمات پاک کردن تاتو را ارائه نماییم.

مراحل پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از ریموور:

در اولین مدرسه ریموو ایران تمامی مراحل زیر برای پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموور برای شما عزیزان انجام می‌شود؛

 1. پوست از هرگونه مواد آرایشی و کرم تمیز می‌شود.
 2. از مواد بی حسی روی پوست شما استفاده می شود.
 3. با بهترین تکنیک، با استفاده از سوزن تا عمق ۱/۵ میلی متر به‌صورت ضربه‌ای، خراش وارد می‌کنیم. سپس با گوش پاک‌‌کن مواد ریموو را روی پوست می زنیم. بعد از چند ثانیه پاک کرده و سپس عمق سوزن را روی ۱ میلی متر گذاشته، بعد از اینکه با گوش پاک‌کن روی پوست مواد مالیده شد. سوزن به حالت چرخشی روی مواد حرکت داده می‌شود. بعد از ۵ دقیقه مکث، پوست را پاک سازی می‌کنیم. سپس در مرحله آخر سوزن ۰٫۵ میل وارد پوست می‌شود. در این مرحله خونابه‌‌ها پاک شده و سپس مراحل گذاشتن ریموور تکرار خواهد شد. حتما بین مراحل باید ۵ دقیقه مکث می‌کنیم.
 4. با توجه به تخصص ما در زمینه ریموو تاتو در این مرکز، تمام رنگ‌ها از لایه‌های پوست خارج خواهند شد.

باید توجه داشته باشید که ریموور تتو ابرو روی قسمت‌های نازک پوست زده نمی‌شود.

ریموو تاتو ابرو

مزیت پاک کردن تاتو با مواد ریموور

در تمامی روش‌های ریمو تاتو ابرو از مواد اسیدی استفاده می‌کنند. این مواد اسیدی زخم و حساسیت پوستی ایجاد می‌کنند. همچنین ممکن است باعث ایجاد اسکار و زخم شود. اما در تکنیک استفاده از مواد چنین اتفاقی نمی‌افتد و به پوست هیچ آسیبی وارد نمی‌شود. در روش ریموور تاتو با مواد زخم‌ها کمتر هستند. در نتیجه زمان بهبود آن کوتاهتر است و دوره نقاهت کمتری را می‌گذرانید. پاک کردن تاتو با ریموور برای تمامی طیف‌های رنگی مناسب است. حتی رنگ‌های سرسختی مانند قرمز، بژ و سبز را با استفاده از این روش می‌توان پاک کرد. ریموو تاتو با مواد بدون آسیب و دوران نقاهت است و همین موضوع سبب شده تا به شدت مورد استقبال قرار گیرد.

مواد ریموور تاتو از ترکیباتی چون هیالورونیک اسید، کلاژن تولید می‌شوند که از آسیب و ایجاد زخم‌های پوستی جلوگیری می‌کند.

در معرفی هیالورونیک اسید باید عرض کنیم که، این ترکیب شیمیایی آلی یک هیدروکربن طبیعی است. این ماده به طور طبیعی در بافت‌های مختلف بدن از جمله پوست، استخوان‌ها، چشم و غضروف وجود دارد. وظیفه آن جذب رطوبت و مواد مغذی برای پوست با هدف بهبود زخم می‌باشد.

وجود ویتامین سی، هیالورونیک اسید و کلاژن است که این ریموور را بر دیگر ریمور‌های جهان برتری بخشیده است.

در اغلب روش‌های دیگر استفاده از مواد اسیدی و خراش پوست باعث ایجاد زخم و حساسیت‌های شدید پوستی می‌شود. و در انتها هیچ کدام کارایی روش ریمو تاتو با مواد را نداشته و احتمال برجا ماندن اثر زخم در سایر روش‌های دیگر ریموو تتو بالا است.

اما در تکنیک ریمو تاتو با مواد این احتمال چیزی نزدیک به صفر است. به جز خراش‌هایی بسیار کوچک که برای اجرای فرایند ریموو تاتو لازم است.

عوارض ریموو تاتو ابرو:

اگر ریمو ابرو به‌صورت غیر اصولی و غیر حرفه‌ای انجام شود، رنگدانه‌ها کامل محو نمی‌شوند. همچنین سبب می‌شود جای تاتو به صورت سایه بماند. اگر پیگمنتر مهارت کافی نداشته باشد، احتمال گود کردن یا اسکار و ایجاد گوشت اضافه وجود دارد. اما اگر حرفه‌ای و اصولی انجام شود هیچ آسیبی به پوست نمی‌رسد.

نکات مهم قبل از ریموو دایم تاتو

در اولین قدم لازم است تا بهترین روش ممکن با توجه به تاتو خود را انتخاب نمایید. برای این‌کار می‌توانید از خدمات مشاوره مراکز مختلف استفاده نمایید. در انتخاب بهترین روش لازم است تا تاتو شما به‌طور دقیق بررسی شود. با انتخاب روش استفاده از مواد ریموور لازم است تا یک مرکز حرفه‌ای در این زمینه را پیدا کنید. توجه کنید که عدم تخصص پیگمنتر می‌تواند سبب بروز مشکلاتی همچون گود رفتگی و اسکار پوستی برای شما عزیزان شود.

پس از یافتن بهترین مرکز لازم است تا موارد زیر را لحاظ نمایید؛

اصول مراقبت‌ بعد از ریموو ابرو

مهم‌ترین نکات در مراقبت‌های بعد از ریموو تاتو عبارتند از؛

قیمت پاک کردن تاتو

در اعلام قیمت پاک کردن تاتو نکات مهمی از قبیل تعداد جلسات مورد نیاز برای ریموو کردن تاتو موثر است. تعداد جلسات مورد نیاز نیز بستگی به رنگ و عمق تاتو شما دارد. از دیگر موارد تاثیرگذار بر هزینه ریموو تاتو می‌توان به تخصص پیگمنتر و مواد مورد استفاده آن اشاره نمود.

برای اطلاع از دقیق‌ترین قیمت و هزینه ریموو تاتو می‌توانید با ما در مرکز تخصصی خانم مهسا جلیلی در تماس باشید.

دیگر روش‌های ریموو تاتو

با توجه به محبوبیت تاتو و انواع آرایش نیمه دایم، روش‌های مختلف ریموو تاتو ابداع شده است. عوارض ریموو تاتو با برخی از روش‌ها بسیار زیاد است، در نتیجه باید بتوانید بهترین روش ممکن را انتخاب کنید. از نمونه روش‌های رایج برای پاک کردن تاتو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

استفاده از رنگ دانه‌های هم رنگ پوست برای پاک کردن تاتو

تتو کاران بی‌تجربه به‌منظور ریموو تتو قبلی، تاتوی جدیدی هم‌رنگ پوست فرد کار می‌کنند. تا اثر تاتوی قبلی را بپوشانند و اصطلاحا تتوی قدیمی را کاور کنند. اما غافل از اینکه تاتوی جدید نیز بعد از گذشت مدتی تغییر رنگ می‌دهد و مشکل را دو برابر می‌کند.

ریموو تاتو با لیزر

ریموو تاتو با لیزر یکی از روش‌های فراگیر است. اشعه لیزر می‌تواند رنگ تاتو را تجزیه کند. حجم و عمق رنگ بکار رفته در تاتو در مدت زمان ریموو با لیزر تاثیرگذار است. در نتیجه ممکن است به چندین جلسه لیزر نیاز داشته باشید. از عوارض ریموو تاتو با لیزر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

افراد دارای پوست تیره، کمتر از این روش نتیجه می‌گیرند. استفاده از لیزر برای بانوان شیرده و باردار نیز با محدودیت همراه است.

روش‌های خانگی ریمو تتو

استفاده از نمک، سیر، ماسک آلوئه ورا، مواد شوینده و چندین روش عجیب و غریب دیگر از روش‌های خانگی پاک کردن تاتو ابرو به شمار می‌رود. عفونت و زخم‌های عمیق پوستی و به وجود آمدن ناهمواری‌هایی روی پوست از عوارض ریموو تاتو با روش‌های خانگی است. این مواد با خاصیت لایه‌برداری، باعث کم رنگ‌ شدن اثرات تتو می‌شوند.

راهنمای پاک کردن تاتو و سوالات متداول

در ادامه به متداول‌ترین سوالات شما عزیزان پاسخ داده‌ایم؛

با استفاده از مواد ریمو تاتو ابرو می‌توان تمام طیف‌های رنگی را پاک کرد. این روش حتی برای پاک کردن رنگ‌های بژ و قرمز نیز کاربرد دارد. اما دستگاه‌های لیزر قادر به انجام این کار نیستند. از طرفی آسیب‌های پوستی بسیار زیادی را برای شما ایجاد خواهند کرد.

استفاده از روش پاک کردن تتو ابرو با استفاده از مواد برای افراد زیر ممنوع می‌باشد؛

 • افراد باردار
 • کسانی که دیابت دارند.
 • افرادی که بدن آنها کلویید ساز است.
 • روی کلویید
 • پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموور به چند جلسه نیاز دارد؟

برای ریموو تاتو ابرو بستگی به پوست شما دارد. ولی معمولا به چند جلسه نیاز است. ولی از همان جلسه اول، قادر به دیدن نتیجه خواهید بود.

در روش دکوپاژ، رنگ تاتوی ابرو روی ابرو است و از بین نمی‌رود. تا ۳ هفته رنگ ابروی شما همین مدل است. بعد از این زمان می‌توانید رنگ اصلی را بگذارید. در این ۲۰ روز براحتی در عموم نمی‌توانید ظاهر شوید. چون رنگ‌هایی که روی ابروی شما هستند بسیار پر رنگ می‌باشند. برای پاک کردن تاتو روش‌های مختلفی وجود دارد. در مدرسه ریمو تاتو ایران به مدیریت خانم مهسا جلیلی بهترین روش‌های ریموو تتو ابرو را به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد.