ریموو تاتو بدن برای پاک کردن تاتو زده شده روی بدن مورد نیاز است. اگر قصد تعویض و یا پاک کردن تاتو بدن خود را دارید، حتما به خدمات ریموو تتو بدن نیاز خواهید داشت. این روزها شاهد روش‌های متنوعی از ریموو تتو بدن هستیم. که افرادی که به هر دلیلی از تاتوشان راضی نیستند و می‌خواهند آنرا پاک کنند، در جستجوی این روش‌ها می‌باشند.

طبق آماری که وجود دارد ۲۵ درصد افراد بعد از تاتو بدن پشیمان می‌شوند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که تاتو بدنی که انجام داده‌اید شما را آزار می‌دهد اصلا نگران نباشید. این روزها تکنیک‌های بروز و پیشرفته‌ای برای ریمو تاتو بدن وجود دارد. اکثر این تکنیک‌ها عوارض کمی دارد.

خانم مهسا جلیلی جزو افراد ماهر و زبر دست در زمینه ریموو تاتو است که می‌توانید برای ریمو به ایشان مراجعه کنید.

عوامل تاثیرگذار در پاک کردن تاتو بدن:

برای از بین بردن تاتو بدن به چندین جلسه نیاز دارید. یک پزشک با توجه به موارد زیر مدت زمان ریموو تاتو بدن را مشخص می‌کند.

انواع روش‌های ریموو تاتو بدن

همانطور که گفته شد، این روزها روش‌های متفاوتی از ریموو تتو بدن وجود دارد. اما انتخاب بهترین و کاربردی‌ترین روش و از همه مهم‌تر بدون درد بودن آن بسیار مهم است. از نمونه این روش‌های پاک کردن تتو بدن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

ریموو تاتو بدن

پاک کردن تاتو بدن در آرایشگاه

در آرایشگاه‌ها بعضی از افراد غیرحرفه‌ای کارهای خطرناکی برای پاک کردن تاتو انجام می‌دهند. برخی از این اقدامات برای ریمو تاتو بدن جبران‌ناپذیر است. از جمله؛

  1. گاهی روی تاتو قبلی طرح جدیدی می‌زنند. این کار پاک کردن تاتو بدن را دشوارتر می‌کند.
  2. رنگ کرمی برای کاور تاتو به پوست بدن تزریق می‌کنند.

این روش‌ها نه تنها تاتو بدن را پاک نمی‌کند. بله آسیب‌های بسیار جدی نیز به پوست شما وارد خواهد کرد.

ریمو تتو بدن با کرم

کر‌م‌هایی در بازار عرضه شده‌اند که ادعا دارند ریمو تاتو بدن را انجام می‌دهند. اما سازمان بهداشت و دارو به‌هیچ عنوان این کرم‌ها را تایید نمی‌کند. همچنین این کرم‌ها به هیچ وجه تاتو بدن را پاک نمی‌کنند.

استفاده از لایه‌بردار برای ریمو تتو بدن

در این روش لایه اپیدرم پوست از بین می‌رود. همچنین جوهر و رنگدانه‌های تاتو را از لایه میانی پوست خارج می‌کنند.  از جمله روش‌های لایه برداری، فرکشنال co2 و درم آبریژن است. این روش آن ناحیه از پوست را حساس می‌کند. همچنین غیر قابل پیش بینی است. این روش در اکثر اوقات باعث کمرنگ شدن تاتو بدن می‌شود.

استفاده از نمک

به هیچ عنوان از نمک برای ریمو تاتو بدن استفاده نکنید. استفاده از نمک سبب می‌شود تا نمک به لایه‌های زیری پوست نفوذ کند. اینکار بسیار خطرناک است. همچنین موجب عفونت و درد و زخم خواهد شد.

ریمو کردن انواع رنگ‌های تاتو بدن:

برای تاتو بدن از رنگ‌های مختلفی استفاده می‌کنند و این رنگ‌ها سبب می‌شوند تا طرح تاتو زیباتر باشد. برخی از تاتو کاران برای ماندگاری بالای تاتو از جوهر رنگ با ماندگاری بالا استفاده می‌کنند. در این صورت ممکن است ریمو تاتو بدن به صورت کامل انجام نشود. در توضیح استفاده از رنگ‌های مختلف در تاتو بدن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

بهترین روش برای ریموو تاتو بدن

قطعا یافتن بهترین روش برای از بین بردن و پاک کردن تاتو بدن قدیمی می‌تواند برای شما دغدغه ایجاد کند. در اولین مدرسه ریمو تاتو ایران به مدیریت سرکار خانم مهسا جلیلی با سالها دانش و تخصص در این زمینه در خدمت شما عزیزان هستیم. استفاده از بهترین و باکیفیت‌‎ترین ریموورها و روش‌های اصولی در پاک کردن تاتو از تخصص‌های ما می‌باشد.

لازم به ذکر است که در این مرکز، ابداع کننده روش‌های ریموو بدون درد و دوران نقاهت می‌باشیم. در نتیجه می‌توانید برای پاک کردن تخصصی تاتو بدن خود به این مرکز مراجعه نمایید.

مزایای ریمو تاتو بدن با مواد ریموور:

اگر فکر می‌کنید که ریمو تاتو بدن با مواد ریموور خطرناک است. در زیر به چند مورد از مزایای این روش اشاره کرده‌ایم که تنها خطر ندارد بله مفید است.

مراقبت‌های بعد از ریمو تاتو بدن :

مراقبت‌های بعد از ریمو تاتو بدن مثل اولین روزی است که تاتو را انجام می‌دهید. باید برای جلوگیری از عفونت کردن از پوستتان محافظت کنید. از تابش نور خورشید بر روی قسمتی که ریمو تاتو بر روی آن انجام شده است جلوگیری کنید. ممکن است بعداز ریمو تاتو بدن آن ناحیه قرمز و یا کبود شود. به هیچ عنوان این قسمت را دستکاری نکنید.

نکات مهم در ریمو تاتو بدن:

باید حتما برای ریمو تاتو بدن به این نکته توجه کنید که فردی متخصص و ماهر اینکار را برای شما انجام دهد. خانم مهسا جلیلی از بهترین مواد و متریال برای انجام ریمو تاتو استفاده می‌کنند.

توجه کنید که با انتخاب اشتباه می‌توانید دردسرهای زیادی را برای خود ایجاد کنید.

شما عزیزان می‌توانید از خدمات مشاوره ما در مرکز تخصصی ریمو مهسا جلیلی نیز برخوردار شوید.