پاک کردن تاتو خط چشم با استفاده از مواد ریموور در بهترین مرکز ریموو تاتو خط چشم تهران به مدیریت خانم مهسا جلیلی بدون درد و دوران نقاهت انجام می‌شود. این مرکز به‌عنوان اولین مدرسه تخصصی ریموو تاتو فعالیت می‌نماید. در نتیجه می‌توانید بهترین روش‌های پاک کردن تاتو خط چشم را از ما بخواهید.

در این مرکز برای پاک کردن تاتو خط چشم از بهترین مواد ریموو دنیا و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌کنیم. تا علاوه بر نتیجه عالی، هیچ عارضه ای برای شما ایجاد نشود.

انواع روش‌های ریموو تاتو خط چشم

برای پاک کردن و ریموو تاتو خط چشم این روزها شاهد روش‌های مختلفی هستیم. از نمونه این روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

بهترین روش پاک کردن تاتو خط چشم

استفاده از مواد ریموور تاتو را می‌توان یکی از بهترین روش‌های پاک کردن تاتو دانست. در این روش از دستگاه میکروپیگمنتیشن استفاده می‌شود. توسط این دستگاه خراش‌های کوچکی روی پوست ایجاد می‌شود. عمق سوزن روی ۰٫۳ قرار دارد. در این روش جوهر تاتو درون سوزن کشیده می‌شود. دیواره‌هایی که از رنگ تاتو محافظت میکردند از بین رفته و مواد ریموو بر روی تاتو قرار می‌گیرد. در این مرحله بدن واکنشی طبیعی نشان می‌دهد و رنگ تاتو را به بیرون پس می‌زند. رنگی که خارج می‌شود ۳ تا ۴ روز روی پوست باقی می‌ماند. سپس این مواد روی پوست خشک می‌شوند و به آسانی از پوست جدا می‌شوند. بعد از ۲ ماه اثر تاتو کامل از بین می‌رود.

مراقبت‌های بعد از ریمو خط چشم:

مثل هر عمل و اقدام زیبایی دیگری، ریموو تاتو خط چشم هم نیاز به مراقبت دارد. با انجام این  مراقبت‌ها دیگر نیازی به هیچ نگرانی نخواهید داشت؛

ریموو تاتو خط چشم

چرا افراد تاتو خط چشم انجام می‌دهند؟

خانم‌ها انگیزه‌ها و دلایل مختلفی برای انجام تاتو خط چشم دارند. همانگونه که می‌دانید چشم از مهمترین عضوهای صورت است. همچنین زیبایی چشم‌ها در چهره تاثیر بسزایی دارد. آرایش چشم مثل تاتو خط چشم، چشم‌ها را زیباتر می‌کند و سبب اعتماد بنفس بالا برای افراد می‌شود. همچنین زیبایی چشم‌ها روی تاثیر گذاری بر روی افراد نقش مهمی دارد. با انجام دادن تاتو خط چشم در زمان و هزینه خودتان صرفه جویی می‌کنید. اما با وجود این همه دلیل برای انجام تاتو خط چشم باز هم افرادی هستند که بعد از مدتی پشیمان می‌شوند. یا از مدل خط چشم خسته شده‌اند. یا از کار و مدل کسی که این کار را برایش انجام داده است راضی نیستند. به هرحال بخاطر هر دلیلی که است ریموو تاتو خط چشم بهترین گزینه است.

برای انجام تخصصی ریموو تاتو خط چشم خود می‌توانید با ما در تخصصی‌ترین مرکز ریموو تاتو ایران در تماس باشید.